Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Lipové.

Oznámenie o dovolenkách lekárov

Obvodná lekárka MUDr. Mária Princzkelová termín 19. 07. 2021 do 30.07.2021, prvý ordinačný deň je 02.08.2021 zastupujú MUDr. František Bulajcsík v Číčove a MUDr. Soňa Abrhánová v Sokolciach

Zber použitých jedlých olejov a tukov

Oznamujeme občanom, že na stojisku kontajnerov na separovaný odpad je umiestnený nový kontajner (žltej farby), do ktorého môžete bezplatne odovzdať použité jedlé oleje a tuky (stolový olej, bravčová masť a tuky…). Oleje a tuky je potrebné naliať do PET fliaš a tie uzavrieť a vložiť do kontajnera.

Termálne kúpalisko a akvapark Thermal Corvinus Veľký Meder

Termálne kúpalisko a akvapark Thermal Corvinus Veľký Meder zahájilo svoju činnosť 24.05.2021 Cena za celodenný lístok je pre obyvateľov obce Lipové s trvalým pobytom v rámci programu Región 1 =5,50 €. Návštevníci kúpaliska sú povinní pri vstupe, na vyzvanie personálu, preukázať sa potvrdením o negatívnom výsledku antigénového testu.

Aplikácia mID

Aplikácia mID je nový spôsob, ktorým sa občania môžu prihlasovať k elektronickým službám obcí a miest zapojených do projektu IS DCOM (Informačný systém Datacentra obcí a miest), a zároveň podpisovať elektronické dokumenty, prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo tabletu (mobilné zariadenie).