Aktuality

„Orieškiáda“ (výstava psov)

Milé deti, milí lipovčania, lipovské hody sa blížia a my sme pre Vás vymysleli novú súťaž „Orieškiádu“, na ktorej sa môžte predviesť so svojimi psími miláčikmi. Môžte nám predviesť, čo výnimočné vie Váš psík napr. podať labku, doniesť loptičku,….Pri súťaži Vám môžu pomôcť aj rodičia, príbuzní. Na súťaž je potrebné sa prihlásiť do 10.8.2021. Všetci účastníci budú odmenení zaujímavými… Čítať viac

Ponuka na prenájom

Obecný úrad Lipové ponúka na prenájom obchodné priestory, alebo priestory vhodné na zriadenie predajne potravín a rozličného tovaru. Priestory sú v budove kultúrneho domu, Lipové č. 93. Majú samostatný vchod a skladajú sa z dvoch prepojených miestností. Nájomné je v sume 50 Eur na mesiac, majú samostatné merače na elektrickú energiu a spotrebu plynu, na… Čítať viac

Zber použitých jedlých olejov a tukov

Oznamujeme občanom, že na stojisku kontajnerov na separovaný odpad je umiestnený nový kontajner (žltej farby), do ktorého môžete bezplatne odovzdať použité jedlé oleje a tuky (stolový olej, bravčová masť a tuky…). Oleje a tuky je potrebné naliať do PET fliaš a tie uzavrieť a vložiť do kontajnera.

Termálne kúpalisko a akvapark Thermal Corvinus Veľký Meder

Termálne kúpalisko a akvapark Thermal Corvinus Veľký Meder zahájilo svoju činnosť 24.05.2021 Cena za celodenný lístok je pre obyvateľov obce Lipové s trvalým pobytom v rámci programu Región 1 =5,50 €. Návštevníci kúpaliska sú povinní pri vstupe, na vyzvanie personálu, preukázať sa potvrdením o negatívnom výsledku antigénového testu.

Aplikácia mID

Aplikácia mID je nový spôsob, ktorým sa občania môžu prihlasovať k elektronickým službám obcí a miest zapojených do projektu IS DCOM (Informačný systém Datacentra obcí a miest), a zároveň podpisovať elektronické dokumenty, prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo tabletu (mobilné zariadenie).

Všetky aktuality Všetky udalosti

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Lipové a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Lipové Google Play Lipové App Store
Viac o aplikácii

Úradná tabuľa

Všetky vývesky

SMS Rozhlas

Dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme SMS-kou. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme, že ste sa prihlásili! Čoskoro dostanete overovací kód. Zadajte ho prosím kliknutím sem.

Milý občan, dnes prebieha zber komunálneho odpadu a plastov v oblasti Obec Lipové. Ďakujeme za pripravenie zberných nádob.
Odoslané 28. júla 2021 07:00

Milý občan, zajtra prebehne zber komunálneho odpadu a plastov v oblasti Obec Lipové. Ďakujeme za pripravenie zberných nádob.
Odoslané 27. júla 2021 17:00

Milý občan, dnes prebieha zber papiera v oblasti Obec Lipové. Ďakujeme za pripravenie zberných nádob.
Odoslané 27. júla 2021 07:00

Milý občan, zajtra prebehne zber papiera v oblasti Obec Lipové. Ďakujeme za pripravenie zberných nádob.
Odoslané 26. júla 2021 17:00

Najbližšie udalosti

V najbližšej budúcnosti nie sú naplánované žiadne udalosti.

Všetky udalosti

Odber noviniek

Pravidelné zhrnutie aktualít, dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme e-mailom. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme za prihlásenie k odberu. Zaslali sme Vám email s potvrdzovacím kódom.

Bezplatne wifi