Aktuality

Ponuka použitých plastových okien – oznam

Obecný úrad v Lipovom ponúka na odpredaj, za zostatkové ceny, použité plastové okná a dvere z budovy obecného úradu.  Pre viac informácií alebo prípadnú obhliadku nás kontaktujte na telefónom čísle 0917 196 314, alebo osobne počas úradných hodín.

Dane a poplatky na rok 2022 – oznam

Obecný úrad v Lipovom oznamujeme daňovníkom, že si môžu osobne prevziať rozhodnutia na daň s nehnuteľnosti, daň za psa a na miestny poplatok za komunálny odpad na rok 2022. Zároveň upozorňuje, že pracovisko obecného úradu je kvôli rekonštrukcii budovy obecného úradu v kultúrnom dome zadný vchod /bývala zasadačka/. Dane a poplatky je možné uhradiť v pokladni alebo prevodom na účet.

Dočasná zmena pracoviska Obecného úradu v Lipovom

Z dôvodu sťahovania sa pracoviska Obecného úradu Lipové do kultúrneho domu pre začínajúcu rekonštrukciu budovy obecného úradu, sa nebudú od štvrtku 21.04.2022 do stredy 27.04.2022 vybavovať žiadni klienti. Prvý úradný deň bude štvrtok 28.04.2022, a to už na dočasnom pracovisko v kultúrnom dome v Lipovom č. 93, a to v priestoroch bývalej malej zasadačky. V… Čítať viac

Všetky aktualityVšetky udalosti

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Lipové a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Lipové Google Play Lipové App Store
Viac o aplikácii

SMS Rozhlas

Dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme SMS-kou. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme, že ste sa prihlásili! Čoskoro dostanete overovací kód. Zadajte ho prosím kliknutím sem.

Milý občan, zajtra 18.5. prebehne zber komunálneho odpadu v oblasti Osada Rakytie a komunálneho odpadu v oblasti Obec Lipové.
Odoslané 17. mája 2022 17:00

Najbližšie udalosti

V najbližšej budúcnosti nie sú naplánované žiadne udalosti.

Všetky udalosti

Odber noviniek

Pravidelné zhrnutie aktualít, dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme e-mailom. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme za prihlásenie k odberu. Zaslali sme Vám email s potvrdzovacím kódom.

Bezplatné wifi

videomapa obce Lipové